Top

Drone(Multicopter) ve Model Helikopter Satışı Kurulumu

drone KA3A1511

 

 

 

 

 

 

 

 

Airmedya olarak Drone ve Havadan çekim eğitimi ile beraber verdiğimiz bir hizmet olan Drone(Multicopter) ve Helikopter Satışı Kurulumu olarak’da hizmet vermekteyiz.

Teknik ekibimiz 10 y ılı aşkın süredir  Model araç ve RC sistemlerle içinde olan tüm teknik bilgiye sahip kişiler tarafından eğitimler verilmektedir. Tüm soru sorunlarınız için cevap bulacağınız bir ekip karşınızda olacaktır.

Kurum ve kişiler için eğitimin yanı sıra teknik bilgi ürün tedarik açısından tüm hizmetleri sunmaktayız. Drone(Multicopter) platrfomlarında istenilen tüm amaçlara uygun araçlar temin edip kurulumu yapıp veya özel dizayn edilmiştir drone araçları yapmaktadyız.

Drone tipleri olarak  dünyada bilnen “Quad-rotor I, Quad-rotor X, Hexa-rotor I, Hexa-rotor V, Hexa-rotor IY, Hexa-rotor Y, Octo-rotor X, Octo-rotor I, Octo-rotor V”  gibi adlandırlan motor sayısı motor gücü gövde büyüklüğü gibi özelliklerle birbirinden ayrılan Drone seviyeleridir.

Almak istediğiniz drone hizmeti piyasada bulunan tümüyle hazır (AIO) modeller ve markalar sizin isteğiniz ve yapmak istediğiniz karşılamıyor veya daha farklı bir drone düşünüyorsanız bizimle iletişime geçmeniz ve bize istediğiniz ve yapmak istediğiniz işten bahsederek size özel drone tasarlayıp yapmak istediğiniz işi yapmanızı sağlayabiliriz.

Aslında bu hizmeti başlı başına verme amacımız sizlerin tamamen özel isteklerine göre donaltılmış yapmak istediğiniz işin tam gerekçesi ile karşılaması gereken bir drone size sunmaktır.

Bunlara ek olarak yapmak istediğiniz işin içinde havadan çekim hizmetleri bulunuyor ise lütfen bununla ilgili ek olarak drone hizmeti peşine drone eğitimi yapılması gereken tüm detayları için lütfen bu sayfamızı ziayaret ediniz.

Bakınız : Havadan Çekim ve Drone (Multicopter) Eğitimi 

Lütfen bizimle iletişim kurmadan kararlarınızı kesinleştirmeyin ve fikirlerinizi havada bırakmayın…