Top

Hakkimizda

AirMedya ;

Air Medya Fotoğraf ve Havadan Görüntüleme Sektörüne 2010 Yılında Başlayıp Kendiniz Teknoloji ve Donanım Olarak Hızla Geliştiren bir bünye haline gelmiştir.
Air Medya Havadan Çekim ve Fotoğraf hizmetlerinde profesyonel hizmet ve en iyi teknoloji kullanım yolundan hiç bir zaman vazgeçmemiştir. Verdiği hizmetlerde personel olarak profesyonel eğitimli ve bilgili kişilerde çalışmaktadır..

Fotoğraf hizmetlerinde profesyonel olarak öncedende devam eden kişiler ve kuruşlarla çalışmaktadır..

AirMedya Havadan fotoğraf çekimi işinde video ve fotoğraf dışın’da farklı işlere imza atmaktadır. Havadan 180 ve 360 derece gezilebilir panaroma çekimleri,  3D Modelleme ve 3D panaroma ve hava’dan haritalama sistemleri yapmaktadır.

AirMedya olarak prodüksiyon ve post-prodüksiyon hizmetleri vermektedir. Talepleriniz doğrultusunda her mecrada reklam ve tanıtım filmleri hazırlayabilmekteyiz.

Uçuşlar, bir helikopter ve bir kamera operatöründen oluşan en az iki kişilik  ekip ile yapılmaktadır. Kapalı alanlarda da ( depo, fabrika, ofis, ) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede hem jimmy jeep hemde steadycamin çekebileceği açıları bizlerde gerçekleştirebiliyoruz.

Uçuşlarda ve çekimlerde tamamen özel bu iş için geliştirdiğimiz Kamera ayakları ve stabilizasyon sistemleri kullanarak titreşimi en minimum seviyeye indirerek saglıklı şekilde FULLHD görüntüler almaktayız. Çekimlerde kullandıgımız KAMERA ve LENS Dijital Sistemlere yan menüden ulaşabilirsiniz.

Görüntü aktarım sistemlerinde geliştirilmiş güçlendirilmiş RTF Sistemler kullanmatayız. Bu sayede ( konser, miting ) gibi toplumlarda yapılan çekimleri anında canlı olarak istenilen bir Dijital sisteme entegre edebilmekteyiz.

Uçuşlarımızda son sistem geliştirdiğimiz Otomatik koruma sisteleri mevcuttur. Pilot uçuşlarında herhangi bir aksalık veya bir kopukluk halinde devreye girerek güvenligi saglayan autopilot sistemleri mevcuttur. Herhangi bir radyo sinyal sorununda Helikopter GPS destegi ile uçuş sırasında kalkış yaptıgı bölüme iniş yapmaktadır.