Top

Havadan Çekim ve Drone (Multicopter) Eğitimi

DroneEğitim

Airmedya olarak hizmet alanlarımız içinde bulunan eğitim bölümümüzde mevcuttur.  Drone(Multicopter) ve Havadan Çekim eğitimleride vermekteyiz.

Drone eğitimi dediğimizde teknik uçuş pilotaş gibi tüm detayları kapsayan bir eğitim türüdür. Drone yapımı gerekli olan şeyler drone hakkında detaylı bir bilgiler avantajları yapabilecekleri şeyler gibi tümünü kapsayan bir eğitimdir.

Eğitim ekibimiz 10 y ılı aşkın süredir  profesyonel fotoğraf video hizmetleri, model araç ve RC sistemlerle içinde olan tüm teknik bilgiye sahip kişiler tarafından eğitimler verilmektedir. Tüm soru sorunlarınız için cevap bulacağınız bir ekip karşınızda olacaktır.

Drone(Multicopter) eğitimi sadece havadan fotoğraf ve video hizmeti olarak almak istemeyen kurum ve kuruluşlar için başlıca sayacak olursan drone dünyada Erken uyarı sistemleri, Acil servisler, Muhabirlik, habercilik, Teslimat, Gözlem, raporlama, Oyun, Spor, Eğlence, Pazarlama, Çiftçilik ve tarım, Hayvancılık, Polis, emniyet, Emlak, sigorta, Askeriye, uzay, Sağlık hizmetleri, Eğitim gibi amaçlarla kullanılıyor ve kullanılabilir.

Verdiğimiz hizmet dünya piyasasında adlandırlan Flycam ( uçan kamera ) olarak da bilinen bir dalı kapsamaktatır.

Drone eğitimini Hava fotoğrafçılıgı gibi bir yönde kullananlar için ise Havadan video ve fotoğraf çekimleri için kapsamlı detayları ile bir eğitim söz konusu olacaktır.

Son dönemin en gözde çekimlerinden biri olan hava fotoğrafçılığı, tüm şehri ya da mekanı gözler önüne seriyor. Yeni teknolojik imkanlarla gelişen bu branş, özel çekimlerle de bambaşka bir boyuta ulaşıyor.

Hava fotoğrafçılığı atölyesi, sizi daha önce yaşamadığınız bir deneyime davet ediyor. Helikopterlerin veya drone kullanımı, branşın zorlukları, dikkat edilmesi gereken püf noktalar atölyenin temel başlıkları arasında yer alıyor. Ayrıca çalışma alanları ve kişiye sağladığı avantajları konuşacağımız konular arasında.

Peki Havadan Çekim Konusunda ne tür bir eğitim neler ögreneceğiz derseniz ;

• Hava fotoğrafçılığı nedir? Teknikleri.
• Dış mekan çekim teknikleri,
• Hava fotoğrafçılığında dikkat edilmesi gerekenler,
• Kullanılacak ekipmanlar ve özellikleri,
• Farklı hava şartlarında dikkat edilmesi gerekenler,
• Doğal ışık kullanımı,
• Sunum hazırlama teknikleri.

Airmedya olarak kurum veya kuruluşlara baştan aşağa Havadan Çekim Hizmetleri yapabilecekleri donanım ve bilgiye sahip hale getiyoruz. Kişinin veya kurumun dışardan hizmet alamama gibi durumlarında onları onları Donanımsal ve bilgisel olarak bu işi tamamı ile yapacak halde hazırlıyoruz.

Ek olarak hizmet verdiğimiz diğer bölüm’e bakabilirsiniz : Drone ve Helikopter Satışı Kurulumu Sayfamıza.

Unutmadan işiniz en iyi şeklilde yapmak için lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz yapmak istediğiniz işinize profesyenel destek vermek için herzaman sizin için buradayız..