Top

Neden Air Medya ?

İlk önce diğer alternatif yöntemleri düşünmek önce bilmek gerekirki büyük, hacim ve ses’in ön planda oldugu ve bunların önemli bir etken olduğudur..  Diğer Alternatif yöntemlere bakalım hemen ve neden bizimle çalışmanın sağlıklı ve başarılı olduğuna varalım..


 

 

 

Gerçek Uçak ve Helicopter ile Havadan Çekim Yapmak :
Uçak ve Helikopter ile Çekim Yapmanın En Önemli Dezavantajı Uçağın Havada Asılı ( Sabit ) Kalamaması Devamlı Seyir Halinde Olmasıdır. Bu Nedenle İstenilen bölgede istenilen çekimin hiçbir zaman gerçekleştirilelemesidir. ve istenilen çeşitte çekim yapılamamasıdır. Herçek helikopter ile bakarsak işe alcaktan uçmak tabiki başlıca sorun olarak gözüküyor şehir içi ses ve aşırı tehlike göz önünde bulundurmak gerekiyor ve yasal izinlerin alınması gerekiyor. gerçek helikopter çekiminde asla istenilen görüntüye varılamaz çünkü bizim çekimlermizde kameramız kendi özel ayağı ile istenilen yönte ve dik açıda görüntü alabiliyor..

 

 

 


 

 

( Delta Kanat ) İle Havadan Çekim Yapmak :
Mantık olara baktıgımızda yine dezavantajları çok durumda havada asılı kalamayıp gereken çekimi devam ettirememe gibi kötü durumları var.  istediğiniz çekim alanında tekrarlı bir şekilde çekim yapma olanagı ve dar alanlarda sıkıntı yaşamaktadır..Delta Kanat Sistemine baktıgımızda kapasite ve çekim olanakları aynı gözküyor. delta kanat’ta kolay olan kısım ufak bir arada hava alanı gerektirmeden kalkış ve iniş yapabilmektedir.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Balon ve benzeri Uçan araçlar İle Havadan Çekim Yapmak :

Balon ve bunun gibi gaz ve helyum gazı kullanan araçlar ile çekim yapmak diğerlerine göre birazdaha kolaylık içermektedir. ancak tehlike açısından fazla kullanımı kolay değildir.

 

 

 

 

 


 

Yukarıda örneklerini verdiğimiz gibi bu işi diğer alternatif yönlerden yapılabilir ancak dezavantajı ve tehlikesi fazla oldugundan yapılamıyor.. Kısaca bizim özelliklerimiz ve yapılabileceklerden bahsetmek gerekirse..
  • Uçuş sırasında aşağıdan canlı yayın alabilme ( konser ve etkinlikler için )
  • 7gün 24saat Çekim hizmeti…
  • Düşük Maliyetle profesyonel sonuç…
  • İstenilen yükseklikte boyutta ve açıdan çekim yapabilme…
  • Açık hava kapalı mekan şehir içinde çekim imkanı…
  • Kalkış ve inişlerde az tehlike ve profesyonel alan gerektirmeden…
AirMedya